Oszczędzaj czas i pieniądze

O firmie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową działająca na rynku już od 1997 roku. Współpracujemy z kilkunastoma wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszym klientom zapewniamy wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. Z usług firmy JALUM korzysta już ponad 5.000 klientów.


inż. Janusz Mokry

Co chcemy osiągnąć?
Długoplanową strategią naszej firmy jest osiągnięcie miana niekwestionowanego lidera w zakresie doradztwa i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, jak również inwestycyjnych i na życie, dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucjonalnych.Dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości obsługi klientów naszej firmy, nieustannie poszerzamy i modyfikujemy ofertę produktową w taki sposób, aby klienci firmy JALUM mieli pewność najlepszego doboru produktu.

Co nas wyróżnia?
Naszym głównym atutem jest doświadczenie. Przez cały czas poszerzamy swoją wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby ubezpieczeniowe każdego klienta. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na klienta i czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Cały czas dążymy do rozwoju naszej sieci sprzedaży o nowe punkty obsługi, aby być coraz bliżej naszych klientów. Zapewniamy pełny serwis sprzedażowy i posprzedażowy, a także pomoc w przypadku zaistnienia szkody.

Reprezentujemy
Aktualna oferta to 15 Towarzystw Ubezpieczeń majątkowych: TUiR Allianz S.A., Aviva T.U.O. S.A., InterRisk T.U. S.A., Compensa T.U. S.A., Generali T.U. S.A.,  HDI Asekuracja T.U.S.A., UNIQA TU S.A., PROAMA,  PZM T.U. S.A., PTU S.A., PZU S.A., STU Ergo Hestia S.A.,  TUiR Warta S.A., LIBERTY DIRECT, TUW „TUW” oraz 4 Towarzystwa Ubezpieczeń na życie: UNIQA TU na Życie S.A., TU Allianz Życie S.A., Generali Życie T.U. S.A., STU na Życie Ergo Hestia S.A.

Skontaktuj się z naszymi pracownikami

Klienci
  • Kantor Gold
  • Impulso
  • FHU Stańczyk
  • Cukiernia Aleksander
  • In Time
  • Restauracja Marlin